Keresés
Close this search box.

Karrier

Az Óbudai Kulturális Központ Nonprofit Kft.

Munkatársat keres
Műszaki munkatárs

pozícióba

Főbb feladatok, munkák:
– Rendezvények hang – és fénytechnikai eszközeinek installálása majd kezelése az előadások folyamán.
– A III. kerületen belül, szabadtéri rendezvényekhez kapcsolódó építési és bontási feladatok ellátása.
– A programok technikai-műszaki kiszolgálása: teremberendezés, kiállítás-építés, hangosítás, fénytechnika stb a székhelyen, a telephelyeken és egyéb külső helyszínen.
– Felelős a munkavégzése során használt technikai berendezések, eszközök megóvásáért, karbantartásáért, üzemszerű működésének biztosításáért. Köteles a takarékos üzemeltetésre törekedni.
– Kisebb ingatlankarbantartási-, javítási munkákat végez.
– Ellátja a ház nyitásából, zárásából adódó feladatokat, ellenőrzi a ház helyiségeinek zárhatóságát.
– Ellenőrzi a ház helyiségeinek rendeltetésszerű használatát, foglalkoztató termeket, öltözőket, a talált tárgyakat megőrzi.
– Ellenőrzi a ház takarításából adódó feladatokat, megteremti annak feltételeit, irányítja a takarító személyzet munkáját.
– Leltározási tevékenység segítése.
– A munkavégzés helyén, váltott műszakban, műszaki ügyelet ellátása.

Foglalkoztatás jellege:
– 8 órás határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel

Munkavégzés helye:
– 1032 Budapest, San Marco utca 81.

Az álláshoz tartozó elvárások:
– Technikusi végzettség
– Rendezvény műszaki lebonyolításában szerzett gyakorlat
– Felelősségteljes munkavégzés
– Rugalmas, megbízható személyiség
– Proaktív, csapatmunkára képes, célorientált személyiség
– Jó problémamegoldó képesség
– Precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Rendezvények műszaki lebonyolításában szerzett 1-3 éves tapasztalat
Karbantartásban, kisebb javításokban szerzett 1-3 éves tapasztalat
„B” kategóriás jogosítvány